Akce Tamare Ptice 2019

Přidali jsme jeden seminář navíc a to na datum 21.září, můžete posílat přihlášky. Po sezoně se budeme chtít hlavně bavit a užít si to a proto se můžete těšit na trochu speciální akci. Připravíme si pro vás spoustu „blbinek“ a i ne-workingových překážek prověřujících důvěru koně ve „svého“ člověka. Lekci můžete začít ze země a až poté se vyhoupnout do sedla. Pro zájemce nabízíme možnost vyzkoušet si i reakci koně na dýmovnici a pochodeň (za příplatek 60 Kč na materiál). Samozřejmě nebude nouze ani o další vypečené překážky i pár standardních „workingových“.

V roce 2020 bychom rádi opět uspořádali sérii seminářů a závody, jak je u nás již zvykem :-). V kampani Startovač můžete zakoupit poukaz na zářijový termín nebo na rok 2020 a podpořit tím Mistrovství WEČR 2019.

Stáj Tamare: 252 18 Ptice 259 (Středočeský kraj)
GPS: 50.0530153N, 14.1741208E

Semináře: 16.března, 20.dubna, 11.května, 24.srpna, 21.září

Závody: 15.-16.června

Kontakty
Bára Svobodová: svobbarbora1@gmail.com, 723 186 679
Kristýna Malenínská: kristynamaleninska@gmail.com, 724 239 999

Semináře

Přihláška na semináře >>

Semináře probíhají formou individuálních tréninků (cca 50 min) pod vedením rozhodčích WEČR Barbory Svobodové a Kristýny Malenínské. Na všech seminářích si vyzkoušíte workingové překážky. Každá lekce bude uzpůsobena schopnostem, stupni výcviku a zkušenostmi s WE jezdecké dvojice.

 • Vhodné pro začátečníky i pokročilé, bezudidloví a bezotěžoví jezdci jsou také vítáni.
 • Cena za lekci je 400 KčÚčastník prvních třech seminářů získává slevu 100 Kč na lekci na 4.semináři.
 • Všichni koně neustájení v Tamare navíc zaplatí poplatek 200 Kč za halu/jízdárnu.
 • Povinná bezp. vesta pro jezdce mladší 15 let, povinná helma pro všechny (i plnoleté), povinné čisté jezdecké oblečení a obuv.
 • Výstroj koně doporučujeme dle pravidel WEČR (případně ČBS úpravy pravidel WEČR).
 • Koně neustájeni v Tamare musí splňovat podmínky pro převoz koní dle SVS (krve, očkování).
 • Všichni přihlášení účastníci souhlasí s pořizováním foto a video záznamů z akce. Záznamy mohou být následně použity pro propagaci disciplíny, spolku WEČR nebo pořadatelů/trenérů.
 • Budeme rádi za pomoc při rozestavění a úklidu překážek.
 • Prosím udržujte pořádek v celém areálu!

Fotogalerie

Závody

Výsledky závodu >>

Propozice závodu >>

Předběžná startovní listina sobota 15.6.2019 >>

Předběžná startovní listina neděle 16.6.2019 >>

Přihláška na závody >>

WEČR pravidla a drezurní úlohy >>

ČBS pravidla pro WE (úprava pravidel WEČR) >>

Plánky

Sponzoři

Pavla Turzová

Úžasná a kreativní tvůrkyně flot na mnoho workingových i jiných závodů. Děkujeme a rádi předáme kontakt :-).

Colored Equi-Liberty

colored-equiliberty.webnode.cz

Vybavení pro čtyřnohé parťáky ze splétaného paracordu a provazů s koženými doplňky. S provazovým vybavením se ve světě koní můžeme setkat velice často. Klasických provazových ohlávek, otěží a vodítek není nikdy dost a patří k základním výcvikovým pomůckám. Dříve bylo provazové vybavení spojováno pouze s westernovými jezdci, dnes však dosahuje mnohem větší obliby i u jiných kategorií jezdectví, převážně u jezdců zabývajících se bezudidlovým jezdectvím, nebo metodou PNH. Hodnotícím prvkem je rozhodně kvalita, následována je však originalitou a neotřelým designem… Naše výcvikové pomůcky jsou z větší části vyráběny na míru, dle konkrétních požadavků zákazníka, případně dle tabulkových velikostí. Navštivte naše stránky a zjistěte, že můžete vybírat z cca 90 barevných odstínů, několika stylů provedení. Věřte, že vašim miláčkům bude slušet i jiná než, červená, modrá, černá nebo hnědá.

https://www.facebook.com/provazoveohlavkyequiliberty/
https://www.instagram.com/colored_equiliberty.cz/

Mangimi Italiani

www.itmangimi.com

Distribuční firma italských krmiv značky Europa Mangimi a ItalFiocchi MONFORT v České republice. Nejen bezkonkurenční kvalita, ale i příznivá cena potěší každého majitele.

Od značky Europa Mangimi je v nabídce granulované krmivo na základě vojtěšky bez obsahu ovsa a ječmene vhodné pro hobby koně i pro koně ve střední sportovní zátěži.

Od značky ItalFiocchi MONFORT je v nabídce müsli na základě ovsa a ječmene vhodné pro koně ve střední až vysoké zátěži a müsli na základě ječmene upravené pomocí speciální technologie. Krmivo neovlivňuje chování koně ani nezvyšuje jejich vzrušivost a je výborné pro hobby koně, které nepotřebují takzvanou “horkou” energii. Také jsou v nabídce elektrolyty, které koním chutnají! Velmi zajímavá granulovaná forma umožňuje snadný a rychlý způsob dávkovaní, všechny podané granule kůň stráví bez odpadu a navíc budete mít jistotu, že kůň dostane celou dávku elektrolytů, kterou potřebuje.

ADPD – Fotografka Adéla Podzemská

adpdfotograf.wixsite.com/fotograf

Adéla Podzemská je fotografka koní, která fotí reportážní fotky ze závodů a akcí, ale i tematické fotky. Fotografování se věnuje ve svém volném čase. V tématickém focení spolupracuje s Natálií Pavlíkovou, která zajišťuje líčení, účesy, kostýmy a další doplňky.

Energys

www.energys.cz

Pestrá nabídka krmiv Premium, Base a Nature se hodí pro každého koně. Při vývoji receptur se zaměřili na ingredience, které nejlépe odpovídají jejich potřebám. Omezili obsah obilovin a nahradili je vlákninou, která je pro koně daleko přirozenější.

VKubik

www.vkubik.cz

E-shop pro koně a jezdce nejen ve španělském a barokním stylu.

Nova Equi

www.novaequi.cz

Jedinečné müsli pro všechny typy koní s psylliem Dr.Popova. České müsli NovaEqui vzniklo ve spolupráci tří českých firem: BODIT TACHOV s.r.o. – specialista na výrobu krmiv pro zvířata, Dr. Popov s.r.o. – bylinné čaje, bylinné masti, psyllium – jedinečným zdroj vlákniny a OLDSTAJ s.r.o. – koupě, prodej a výcvik koní. Ve stájích společnosti OLDSTAJ s.r.o. se toto krmení půl roku zkoušelo a vyvíjelo až do nynější podoby, kdy splňuje požadavky pro vysokou výkonnost všech kategorií sportovních i hobby koní.

Soutěže

 • Soutěž č.1 WEČR otevřené Z, pouze test ovladatelnosti
 • Soutěž č.2 WEČR národní Z, úloha WEČR Z1
 • Soutěž č.3 WEČR národní L, úloha WEČR L1
 • Soutěž č.4 WEČR národní S, úloha WEČR S1
 • Soutěž č.5 WEČR národní P, úloha WEČR P1
 • Soutěž č.6 ČBS otevřené Z, typ BU (bez udidla) a BO (bez otěží), pouze test ovladatelnosti
 • Soutěž č.7 ČBS otevřené L, typ BU (bez udidla) a BO (bez otěží), úloha WEČR L1
 • Soutěž č.8 ČBS ze země, typ KZ (ze země), pouze test ovladatelnosti
 • Ukázka mladý worker, otevřená ukázka testu ovladatelnosti pro děti do 12 let s vodičem

Více informací v propozicích.

<< Zpět na kalendář akcí WEČR