Evidence členů WEČR

Spolek Working Equitation Česká republika vede elektronickou databázi svých členů. Každý člen se dostane do své karty a má možnost editace svých údajů. Má kontrolu nad svými platbami. Zároveň se dostane k nezbytným dokumentům a může sledovat vyhlášené události pořádané WEČR a hlásit se na ně.

Registrace členů a koní

V ISu je spravována databáze členů a registrovaných koní spolku. Registrace probíhá elektronicky, VV WEČR je tak schopný velice rychle a efektivně spravovat členskou základnu. Každý člen má možnost si ve svém profilu vyplnit další údaje – ať už odkaz na FB apod. Chystáte se na závody a potřebujete, aby váš kůň byl registrován ve WEČR? Jednoduše si koně přidejte ve své kartě člena. Najeďte v kartě na záložku KONĚ – kde najdete znaménko plus – klikněte a vyplňte potřebné údaje. 

REGISTRACE NOVÉHO ČLENA

Dokumenty

Do dokumentů jsou nahrávány a aktualizovány všechny dokumenty, které jsou zapotřebí pro fungování spolku. Naleznete tam tedy stanovy, pravidla, drezurní úlohy, protokoly pro testy ovladatelnosti/rychlosti, zápisy ze schůzí VV, KK, propozice na závody, informace o školení, aktuální výkonnostní žebříček  a mnoho dalších dokumentů, které by se mohly hodit pořadatelům. 

Na informačním systému se stále pracuje a vyvíjí se.

Info: Od roku 2018-2020 se nám ve volném čase staral o informační systém Michal Vaněk. Od března 2021 jsme překlopili databázi na placený server pohodlne.info.