Slavnostní uzavření sezony 2018

Novinka s fotogalerií a odkazy >> 


Zveme všechny příznivce Working Equitation na slavnostní vyhlášení sezóny 2018 s vyhlášením žebříčku.

V sobotu 8.12.2018 od 18:00 hodin

Sokolovna Mutějovice

Husova 255, 270 07 Mutějovice

Facebooká událost zde

Vážíme si vaší podpory a proto jsme se rozhodli pro vás všechny připravit kulturní večer spojený s předáváním ocenění těm nejlepším ve WEČR žebříčku. Těšit se můžete kromě mnoha překvapení i na taneční zábavu, kde nebude chybět živá hudba v podání skupiny ideal Band. Neváhejte a doražte nám pomoci vytvořit skvělou atmosféru jako se daří i na našich závodech a dalších akcích.

 
Program

17:00 otevření sokolovny, scházení se návštěvníků akce

18:00 proslov výkonného výboru, slavnostní vyhlášení žebříčku a předání ocenění, doprovodný program, překvapení

20:00 volná zábava za doprovodu skupiny ideal Band, tombola

Dress code

Na tuto akci je podmínkou odění na téma prvorepubliková elegance! Prosím nastudujte si módní trendy této doby a pokuste se styl napodobit. (popřípadě půjčovny kostýmů jsou určitě plné krásných modelů)

Občerstvení

K dispozici jsou dva bary, kde se bude po celou dobu podávat pití: víno, pivo, nealko, káva, panáčky atd. Nebude chybět ani občerstvení pro hladové, které bude k dispozici od 20hod.

Ubytování

Máte-li zájem přenocovat v blízkosti Sokolovny, kontaktujte prosím místní Poddžbánský pivovar. Drží nám na tento víkend všechny své pokoje. 2 týdny před akcí pustí pokoje do volného prodeje, proto neváhejte a rezervujte co nejdříve, bývá tam dost plno. Pivovar je docházkovou chůzí od Sokolovny (cca 200m).

Vstupné

ZDARMA pro členy WEČR, děti a čestné hosty (obdrží vstupenku e-mailem)
100 Kč pro ostatní návštěvníky

Rezervace

Prosíme všechny zájemce, aby si předem rezervovali místo u stolu na e-mailu sarka.shumi@seznam.cz

Pokud chcete přispět do sbírky snímků a videí, které se budou během večera promítat, pošlete jej emailem. Vaše fotografie a videa z akcí, nemusí být pouze závodní. Uvítáme i tréninkové, nebo vzpomínky na vaše koňské začátky.

tým WEČR